Regulamin

I. Informacje ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów towarów i usług w sklepie internetowym pod nazwą ANY.COM.PL
 2. Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę: ANY Agnieszka Targiel al. Niepodległości 194, 43-100 Tychy, NIP: 646-233-36-15, Regon: 276814846 zwanym dalej „Sprzedawcą”.
 3. Sklep internetowy działa pod adresem www.any.com.pl i dokonywana jest w nim sprzedaż towarów oraz usług na rzecz Nabywcy zamieszkałego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. Produkty to wszelkie towary i usługi, które Nabywca może nabyć w sklepie internetowym any.com.pl. Produkty posiadają deklaracje producentów i importerów o zgodności z obowiązującymi normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej.
 5. Nabywcą może być osoba pełnoletnia, która oświadczyła, iż znany jest jej niniejszy regulamin i wyraziła zgodę na wszelkie warunki w nim zawarte, a także prawidłowo dokonała rejestracji zamówienia, dokonała zapłaty lub zadeklarowała płatność w momencie odbioru oraz wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia wyłącznie w celu korzystania ze sklepu internetowego zgodnie z przepisami z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
 6. Warunkiem dokonania zakupu w sklepie any.com.pl jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia, wraz z zaakceptowaniem zawartych w formularzu warunków i kosztów dostawy.
 7. Poprzez złożenie zamówienia w sklepie any.com.pl Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, dane osobowe Klienta zostają wprowadzone do bazy danych firmy. Jednocześnie zgodnie z ustawą zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Mają Państwo prawo do wglądu i poprawienia swoich danych oraz mogą Państwo zażądać usunięcia ich z naszej bazy danych.

II. Dokonywanie zakupów

 1. Zamówienia można składać przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu poprzez stronę internetową bądź adres mailowy: biuro@any.com.pl
 2. W celu dokonania zamówienia wymagana jest rejestracja użytkownika sklepu. Jest ona bezpłatna. Nabywcy przysługuje prawo wglądu w dane własnego konta użytkownika, w szczególności we własne dane osobowe, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 3. Niezbędnym warunkiem dokonania zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie formularza zamówienia, lub podanie wszelkich danych na maila.
 4. W celu złożenia zamówienia Nabywca powinien określić towar, który zamierza nabyć poprzez dodanie go do „koszyka”.
 5. Zastrzega się, że Sprzedawca może - w przypadku podejrzenia nieprawidłowości w zamówieniu lub jego nieważności (w szczególności dotyczy to błędów lub celowego, niezgodnego z prawdą przedstawienia danych osobowych niezbędnych do realizacji przesyłki) - odstąpić od realizacji Zamówienia. Zastrzeżenie to dotyczy przesyłek zamawianych za pobraniem. W przypadku przesyłek opłaconych przelewem zastrzeżenie to może zostać wykonane przez Sprzedawcę po dokonaniu całkowitego zwrotu wpłaty otrzymanej od Nabywcy.
 6. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji złożonego zamówienia przy pomocy wszelkich dostępnych mu środków oraz na własny koszt. Weryfikacja ta będzie dokonywana przed realizacją zamówienia.
 7. Zamówiony towar podlega dostawie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Adres zagraniczny na terenie UE musi być zweryfikowany a kwota za przesyłkę każdorazowo ustalana jest indywidualnie w zależności od wagi zakupu.

 

III. Ceny i warunki zapłaty

 1. Obowiązująca cena sprzedaży każdego towaru lub usługi opublikowana jest przez Sprzedawcę na stronie sklepu internetowego. Cena ta podana jest w złotych polskich i zawiera stawkę podatku VAT 23 %. Produkty firmy ANY są objęte stawką VAT 0%.
 2. Ceną, po jakiej Nabywca nabywa produkt, jest wyłącznie cena obowiązująca w chwili składania zamówienia przez Nabywcę.
 3. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonania na bieżąco zmian w cenach produktów znajdujących się w ofercie oraz przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.
 4. Zapłaty ceny można dokonać przelewem na podany rachunek bankowy ING Bank Śląski: 82 1050 1399 1000 0092 0894 0958. W tytule wpłaty prosimy każdorazowo podawać nr zamówienia ze sklepu.
 5. Realizujemy również zapłatę za towar przy odbiorze. Klient płaci gotówką przy doręczaniu paczki Kurierowi DHL, Pocztex-u lub na Poczcie. Towar będący przedmiotem zamówienia uważa się za sprzedany w momencie zaksięgowania uznania na koncie Sprzedawcy o numerze podanym w automatycznie generowanej wiadomości potwierdzającej złożenie zamówienia.

IV. Czas realizacji zamówienia i dostawy

 1. Towar wysyłany jest w ciągu 1 do 4 dni roboczych od zaksięgowania pieniędzy na koncie, ale przeważnie zamówienia są realizowane w ciągu 2 dni roboczych. Informacja o dostępności zawsze podana jest przy produkcie.
 2. Zmiana adresu wysyłki np. PREZENT należy dokonać drogą mailową zaraz po zakupie towaru z dopiskiem „ zmiana adresu ” wskazując numer zamówienia.
 3. Na wpłatę za przedmiot czekamy do 4 dni roboczych później zamówienie traktujemy jako nieważne.
 4. W razie nieotrzymania przesyłki w terminie 7 dni roboczych od daty wysyłki ( o której klient jest poinformowany mailem) prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i podjęcia odpowiednich kroków.

 

V. Koszty dostawy

 • Paczki nadajemy: Pocztą Polską, firmą kurierską DHL oraz POCZTEX.

         Koszt dostawy płatność z góry: list priorytetowy - 10 zł

                                                            kurier DHL - 15 zł

         Koszt dostawy płatność przy odbiorze pobranie:  Poczta Paczka 48h - 16 zł

                                                                                     kurier POCZTEX - 18 zł

                                                                                     Kurier DHL 24h - 25 zł

VI. Reklamacje / zwroty / wymiany rozmiarów   -   pobierz -  formularz zwrotu / wymiany 

Reklamacje

 1. Wszystkie produkty dostępne w sklepie objęte są gwarancją obowiązującą u producenta. Jeżeli Nabywca stwierdzi w zakupionym towarze wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, zobowiązany jest niezwłocznie poinformować pisemnie o zaistniałym fakcie Sprzedawcę i odesłać odpowiednio zabezpieczony towar będący przedmiotem reklamacji na adres Sprzedawcy.
 2. Nabywca jest zobowiązany do zwyczajowego zabezpieczenia odsyłanego towaru w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie. Do paczki należy dołączyć otrzymany paragon oraz opis stwierdzonych wad lub uszkodzeń.
 3. W przypadku stwierdzenia zasadności reklamacji, towar zostanie wymieniony przez Sprzedawcę na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe, Nabywcy zostanie zaoferowany zwrot pieniędzy powiększony o koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego. Kwota ta zostanie zwrócona Nabywcy w terminie do 10 (dziesięciu) dni roboczych od czasu zaistnienia podstawy do dokonania zwrotu zapłaconej sumy.

Zwroty bez podania przyczyny

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 roku Nr 22, poz. 271 ze zm.) z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 (czternastu) dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli towar nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony ani nie nosi śladów używania.
 2. W przypadku zwrotu bez podania przyczyny należy nas o tym poinformować drogą mailową wysyłając info na adres: biuro@any.com.pl. Następnie należy pobrać i wydrukować formularz zwrotu.
 3. Zwracany produkt + wypełniony formularz + paragon należy do nas odesłać do 14dni kalendarzowych.
 4. ANY Agnieszka Targiel gwarantuje zwrot wartości produktu w przypadku spełnienia wyżej wymienionych warunków. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem w terminie do 10 (dziesięciu) dni kalendarzowych od czasu otrzymania przesyłki zwrotnej.
 5. Jeżeli towar posiada widoczne oznaki użytkowania Sprzedający ma prawo odmówić zwrotu.
 6. Przesyłki wysłane na adres Sprzedawcy za pobraniem nie będą odbierane.

Wymiany

 1. W przypadku złego dobrania rozmiaru produktu, istnieje możliwość wymiany. Należy nas o tym poinformować drogą mailową wysyłając info na adres: biuro@any.com.pl. Następnie należy pobrać i wydrukować formularz wymiany.
 2. Wymieniany produkt + wypełniony formularz + paragon należy odesłać na adres z formularza.
 3. Koszt wymiany: paczka ekonomiczna: 5zł, paczka priorytetowa: 7.5 zł, kurier DHL: 15 zł

VII. Poufność danych osobowych

Sprzedawca zobowiązują się do przetwarzania powierzonych danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

VIII. Postanowienia końcowe

 1. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia w sytuacjach spowodowanych siłą wyższą, jak również brakiem towaru.
 2. O każdym unieważnieniu lub anulowaniu zamówienia Nabywca zostanie niezwłocznie poinformowany.
 3. Do przesyłki dołączony jest paragon lub na życzenie faktura VAT wystawiona na osobę składającą zamówienie.
 4. Niniejszy regulamin podlega zmianom.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe