Zwroty

Reklamacje

  1. Wszystkie produkty dostępne w sklepie objęte są gwarancją obowiązującą u producenta. Jeżeli Nabywca stwierdzi w zakupionym towarze wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, zobowiązany jest niezwłocznie poinformować pisemnie o zaistniałym fakcie Sprzedawcę i odesłać odpowiednio zabezpieczony towar będący przedmiotem reklamacji na adres Sprzedawcy.
  2. Nabywca jest zobowiązany do zwyczajowego zabezpieczenia odsyłanego towaru w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie. Do paczki należy dołączyć otrzymany paragon oraz opis stwierdzonych wad lub uszkodzeń.
  3. W przypadku stwierdzenia zasadności reklamacji, towar zostanie wymieniony przez Sprzedawcę na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe, Nabywcy zostanie zaoferowany zwrot pieniędzy powiększony o koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego. Kwota ta zostanie zwrócona Nabywcy w terminie do 10 (dziesięciu) dni roboczych od czasu zaistnienia podstawy do dokonania zwrotu zapłaconej sumy.

Zwroty bez podania przyczyny

  1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 roku Nr 22, poz. 271 ze zm.) z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 (czternastu) dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli towar nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony ani nie nosi śladów używania.
  2. W przypadku zwrotu bez podania przyczyny należy nas o tym poinformować drogą mailową wysyłając info na adres: biuro@any.com.pl. Następnie należy pobrać i wydrukować  dostępny tu >  formularz zwrotu  <
  3. Zwracany produkt + wypełniony formularz należy do nas odesłać do 14dni kalendarzowych od otrzymania.
  4. ANY Agnieszka Targiel gwarantuje zwrot wartości produktu w przypadku spełnienia wyżej wymienionych warunków. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem w terminie do 14 (czternastu) dni kalendarzowych od czasu otrzymania przesyłki zwrotnej.
  5. Jeżeli towar posiada widoczne oznaki użytkowania Sprzedający ma prawo odmówić zwrotu.
  6. Przesyłki wysłane na adres Sprzedawcy za pobraniem nie będą odbierane.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe